| Affe a întrebat:

visez multe lucriuri dar in seara astaa am visat un om dar nu il cunosteam sau fi vazut in viata mea am inceput sa caut pe internet si am gasit un site iar acolo am vazut ca mai mult oameni l-au visat si este o poza cu descrierea lui >--- http://www.thisman.org/history.htm este fix ca in visul meu.
De ce l-am visat? Ce rost are visul nu stiu, tot ceea ce stiu este ca ma chema la el si cand m-am trezit aveam sange in nas.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sângele curgea din nas. De unde știi că era exact el?
Vezi că nu este un acelaș om, ci mai mulți oameni care seamănă între ei. Dacă nu l-ai întâlnit niciodată, nu e real, este o nălucă.