| Otilikaa a întrebat:

..voi ati incercat sa fumati vreo data din interes? daca da, la ce virsta?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum adica sa fumezi "din interes"? Cam ce vrei sa spui cu asta? O traducere, se poate?

| BlackVeil a răspuns:

Acum un an din propie initiativa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am incercat sa fac asta si nici nu vreau sa o fac. Sti, majoritatea asa au inceput si dupa aceea au devenit dependenti pana la moarte. Oricum am auzit ca senzatie e groaznic de oribila (asta stiu de la prieteni ). De ce sa mai incerc si eu?winking happy

| FloryB a răspuns:

Am incercat sa fumez ca sa dau bine in fata unor cunoscuti, sa nu par o lasa.