| CosminC86 a întrebat:

Voi nu v-ati saturat de "democratia" din Romania? Ce tip de regim ati dori pentru Romania, democratie; extrema dreapta sau extrema stanga?

Răspuns Câştigător
| passyon22 a răspuns:

Cosmin,din moment ce noi avem tara aproape vanduta de catre evreii masoni pe care-i stii foarte bine, nu cred ca mai exista nici un fel de sansa de a ne ridica in vreun fel sau altul...Ca o sa mai fie sau nu basescu, Romania va fi vanduta indiferent de cel care ajunge la putere, tara este condusa de cei din afara, presedintii nostri doar executa ordinele AmericanilorhappySuntem in vremurile cele rele, in care satan a pus stapanire pe sufletele oamenilor.Doar cei buni ne salveaza, cei care se roaga pentru noi, altfel pana acum dumnezeu ne-ar fi luat pe toti.Trebuie sa fim prea orbi sa nu vedem ca lumea este condusa de diavoli! Scopul este de a ne vinde sufletele pentru bani si sa ne alaturam lu aghiuta...asta vor masonii

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O democrație transparentă.
Pa, pa.

| eurynomus a răspuns:

Comunism ca sa i sature pe toti vermii asta grasi care se hranesc din munca oamenilor si avera tarii

| CosminC86 explică (pentru eurynomus):

Comunismul ar fi ultima varianta pe care as alege-o. Din cauza Rusiei am pierdut Basarabia. Nu as suporta sa vad un guvern marioneta condus de la Moscova. Oricum dupa parerea mea, Romania a incetat sa mai existe dupa 23 aug. 1944.

| DNSK a răspuns:

Sincer? monarhia! cel mai bine

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu vad nici o democratie.Cel putin Basescu si clica lui au vrut o dictatura moderna.Nici o,, extrema,, nu e buna, ci o buna colaborare intre cele doua.Nu ne permitem o dreapta independenta, fara existenta unei clase sociale de mijloc, iar stanga singura ne-ar duce in final la dezastru economic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În momentul de faţă mi-aş dori orice formă de extremism pentru România.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Cel mai bine ar fi să se instaureze monarhia, cred eu.

| CosminC86 explică (pentru Zeflemitoarea):

Monarhia... hmm, poate dar nu cu masonul de mihai I.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru CosminC86):

Mason? Regele Mihai I? Tu exişti?

| CosminC86 explică (pentru Zeflemitoarea):

Da, si mason si tradator si pupincurist si tot ce vrei tu. happy Pentru mine mihai I reprezinta simbolul tradarii si al distrugerii.

| Dumnezău a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Neh,doar merovingian, implicit si un fel de incestuos de multe grade.Plus,ia zi-mi cine a semnat decretul de intoarcere a armelor, fara sa incerce sa o puna macar de-un mini razboi cu rusii.Finlandezii au facut-o,polonezii au facut-o,au facut-o si ucrainienii cand li s-a acrit de tatuca Stalin, numai noi, cu ilustrul nostru monarh si mare straterg, ne-am facut pres - sau mai bine zis, japita - in fata marelui urs.Doar pentru ca a intors armele si s-a dat la fund in '47, merita oricand scuipat personajul asta.

| CosminC86 explică (pentru Dumnezău):

Nu am cuvinte sa-mi exprim ura fata de criminalul asta care-si spune rege. Maresalul nostru zace in mormant de 70 de ani si mumia asta vine si da lectii de democratie in parlament. Daca as fi trait pe vremea aia as fi luptat pana la moarte contra rusilor. Acum pariez ca toata lumea o sa-mi zica ca-s sarit de pe fix si ca-s nazist, dar eu nu ma supar, sunt fericit ca nu sunt singurul care crede asta. happy

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Dumnezău):

Nu am zis :,, Hua! Sus cu Mihai I! ".
El a organizat lovitura de stat, parcă, cea din 1944- 1945( nu ştiu cine ştie ce istorie), când Antonescu a fost arestat, ceea ce mi s-a părut cea mai proastă decizie. Cred că perioada când Antonescu a fost la putere, a fost una dintre cele mai bune ale României. thinking

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru CosminC86):

Mihai I, mason? Bre, nu ştiu ce nu înţelegi tu, dar să zici că regele ăla e mason e mai mult decât aiurea.

| GoddessMaui a răspuns:

As vrea o anarhie de genul asta
http://www.axeanarchy.axe.us/ :X

| mail108 a răspuns:

Eu mi-as dori sa place basescu din parlament.

| CosminC86 explică (pentru mail108):

Si daca pleaca basescu cine vine?