| Bam64 a întrebat:

Vreau sa ma angajez la McDonald’s pentru a-mi face bani in plus.Sunt la liceu.Doar ca imi este rusine de acel moment cand toti vor afla ca muncesc la mc. Oricum, ma duc fiindca chiar am nevoie de bani, dar cum as putea sa trec peste toate vorbele si parerile altora?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| TheWolfOficial1 a răspuns:

Pai in primul rand daca ar zice ceva incerca sa ignori. Nu e o rusine sa muncesti. Incerci sa faci un ban corect pana la urma. Atatia oameni se duc si mananca de acolo in fiecare zi, pe bune acum. Mergi acolo si fa-ti treaba, bafta happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce e munca o rusine pentru tine?

| Celcestietot a răspuns:

Nu este o rusine ca vrei sa lucrezi la Mc. Esti cumva intr-un liceu privat si ai copii de milionari si iti este rusine?

| FreddieM a răspuns:

Tu razi de ceilalti care lucreaza la McDonalds? E un job foarte normal, nici un om sanatos la cap nu va rade de tine, fii fara grija.