| Dumytzaa a întrebat:

Trec a 10-a, pe mate-info intensiv info. exista vreo materie care imi poate pune mari probleme?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Depinde de tine si de ce iti place, eu personal am urat si inca urasc fizica si romana, unde trebuie sa inveti ce iti CITESTE profa.

| BornToBeLoved a răspuns:

Informatica,
Matematica, dar baniesc ca esti bun!
In rest economia apare in plus cred!

| BiTW a răspuns:

Depinde şi de profesori aici. În aparenţă, trebuie să acorzi o mare atenţie Matematicii, Informaticii şi Fizicii. Nu e o materie chiar aşa dificilă în clasa a X-a, eu personal am considerat-o cea mai simplă din liceu. Din clasa a XI-a se mai complică puţin lucrurile.