| Roxin a întrebat:

Tu ce faci vara asta?

34 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Bac, admitere, concerte, 19 ani, etc

| Roxin explică (pentru Doub):

Succes la Bac si admitere, la cat mai multe concerte, La multi ani!

| Doub a răspuns (pentru Roxin):

Mulţuuuumesc. ^_^

| Antimanele104 a răspuns:

Sustinere 2 examene finale, apoi in tomana licenta.In rest..., acelasi lucru pe care l-am facut si in ultimii doi ani:working at Ubisoft and loving it.

| LostInPark a răspuns:

Bat o pisica pe termen lung ca sa ma simt dumnezeu fata de puricii din blana ei.
Prin vitrine se anunta +20% la bauturi ieftine, deci o sa strang si ceva banuti in plus.Gratare in fata primariei si mult bronz.Era vreo 0.20 killu', da' acu' au pus paza.
Poate ceva sport: roof diving, No key Climbing(et. 6)

| Roxin explică (pentru LostInPark):

Sa-mi dai adresa, vin sa iti tin companie.

| Roxin explică (pentru anonim_4396):

laughing

| Roxin explică (pentru Antimanele104):

Long Live Ubisoft!

| Eroare404 a răspuns:

Muncesc.

| Roxin explică (pentru Eroare404):

Spor!

| Musique a răspuns:

Să rezolv cu bacul și facultatea, după care plănuiesc să-mi fac amintiri frumoase. happy

| Roxin explică (pentru Musique):

Prima parte e usoara. A doua mi-a placut mult. happy

| Musique a răspuns (pentru Roxin):

Cu puțină muncă, într-adevăr, e ușor.
O zi frumoasă!

| Roxin explică (pentru Musique):

Corect.
O zi superba! happy Si ti-am vizitat pagina de Tumblr.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Visatorule! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am făcut o listă mentală

17 ani
Înnot la miezul nopții
Distracție
Muuuulte cărți
Desenat
Poze
Detașare totală de tot ce înseamnă internet (nu cred c-o să rezist totuși fără TPU sau conversații open-minded la 3 noaptea)
Grecia
Plajă
Iar înnot
Taekwondo
Și cel mai important, elimin toate chestiile negative din viața mea

| Roxin explică (pentru anonim_4396):

Interesanta lista.
La punctul 7 ma alatur si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Asa imi fac eu planuri smug

| UnBroken2016 a răspuns:

Ce fac majoritatea, merg la mare. Stii tu, la mare la soare fetitele sunt goale.

| Roxin explică (pentru UnBroken2016):

Femei adevarate, agata-le pe toate.

| IAmTheLegendary a răspuns:

M-am decis sa-mi cumpar un Pennyboard, da stiu, sunt fata, skateboard-urile sunt pentru baieti, dar sa stii ca am vazut si fete. Mi-am propus sa merg in LONDRA la sora-mea pentru ca imi este tare dor de ea, si de barbasu` pentru ca atunci cand eram mai micuta, 6 ani ma jucam mereu cu el, si... Vreau sa invat mai bine engleza.
O sa merg la niste concursuri franceza/romana/biologie si o sa invat sa tin un bebel in brate. De ce? Pentru ca o sa devin sora mai mare! (inimioara)

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Roxin):

Nu nu. Sunt baiat fidel, ma rezum la admirat laughing. Bine macar ca nu am o idioata pe post de prietena ca multe de pe aici " s-a uitat dupa alta, ii dau papucii " laughing.

| Roxin explică (pentru UnBroken2016):

Cinste ei!

| Drimmero a răspuns:

Meciuri, distractii, mare, plimbari!
De toate, sanatate sa fie!

| Roxin explică (pentru Drimmero):

Atat!

| Drimmero a răspuns (pentru Roxin):

Asta e tot ceea ce conteaza/

| Roxin explică (pentru Drimmero):

De acord cu tine. Caci una-i viata.

| Drimmero a răspuns (pentru Roxin):

Corect! Sa-i dam bice.

| infinitespiral a răspuns:

Salut! Ma gandeam sa merg la mare happy