| mateiciprian94 a întrebat:

Salut,va rog sa imi spune-ti! Daca te opereaza pe creier, te taie si in acel loc vei avea o cusatura si nu iti mai poate creste parul in acel loc taiat?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu creste dar nu se vede diferenta de unde creste parul daca nu se uita atent in capul tau.

| CannbalCorpse a răspuns:

O sa iti creasca parul, dupa ce iti scoate firele de la cusatura happy

| mateiciprian94 explică (pentru CannbalCorpse):

Si daca nu iti scoate firele alea, se poate vedea acel loc urat?

| CannbalCorpse a răspuns (pentru mateiciprian94):

Pai doar nu o sa le talse cu fire?! Ce doctori sunt aia! Daca te lasa cu fire o sa creasca peste dar mai greu...

| EvaneSScence a răspuns:

Chiar daca nu mai creste, un baiat gaseste mereu variante sa arate ok la par, daca e tuns scurt si e ingrijit. Nu-ti fa probleme pentru asta!

| dedeyayax a răspuns:

Iti va creste parul doar dupa ce ti se va scoate firele si va fi vindecat locul acela.