| alexa123aur a întrebat:

Va rog spuneti-mi cand si pe ce program incepe Legenda lui korra? Am vazut Legenda lui Aang cred ca de 10 ori dar vreau s-o vad si pe-a Korrei.Deci va rog spuneti-mi. Vreau sa stiu ce s-a intamplat cu Aang,Katara, Sokka vreau sa stiu.

2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu mai începe pe niciun program.Îl poţi vedea online aici:
http://www.deseneanimeonline.ro/category/avatar-legend-of-korra/

| Mery_Mery_1997 a răspuns:

Ati putea va rog sa imi spuneti unde as putea vede legenda lui Korra fiindca toata lumea vb de ea si nu am vazut nici un episod.Va rooog!