| Beyourself1245 a întrebat:

Salut.
Vreau sa va spun ca de la un timp am devenit foarte sociabil, adica sunt eu însumi, nu mai am acea teama, inainte nici bine nu ieseam afara si ma luau emotiile, tremuram, aveam un nod in gat.
Tin sa precizez ca am Anxietate si inceput de Depresie, dar le tratez cu Serlift. Poate ca din cauza asta, din cauza medicamentulu, il iau de 3 luni.
Cu fetele sunt ok, chiar daca n-am inca o relatie. Am avut vreo 2-3 de o saptamana dar mno...nu inteleg de ce nu am, poate mai trebuie sa astept si nu trebuie sa ma grabesc.
Mai pe scurt m-am apucat si de tigari, din cauza unor probleme in familie.
Sunt alt om acum, socializez, ma baga in seama cu toti, cer sfaturi, ies prin cluburi, ma descurc in "afaceri" gen daca cumpar sau vând ceva. Am implinit 18 ani pe 7 septembrie. Multi imi zic ca m-am maturizat si schimbat mult, da asta cred si eu prin câte am trecut. Sunt pe drumul cel bun?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Da, esti, mai putin cu tigarile. Si cu clubul o poti lasa oarecum usor, afacerile astea de varsta ta nu prea sunt ok. Incearca sa ramai sociabil dar in acea limita normala. Succes!

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Chiar tu ai spus ca esti pe drumul cel bun. Esti. Mai putin partea cu tigara. Asta nu te avantajeaza.