| KiOpTK a întrebat:

Vreau și eu sa știu despre acest raid la area 51, tot aud ca mâine sau poimâine ii, da nu știu ce e, spuneti-mi și mie!

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu este nimic altceva decât o "mișcare" tembelă inițiată pe Facebook, care-și propune să adune un număr suficient de mare de oameni încât să poată pătrunde cu forța într-o bază militară americană, unde inițiatorii mișcării cred că sunt ascunse dovezi ale contactului cu extratereștrii ținute secrete de guvernul american.

Deși milioane de oameni și-au "confirmat" prezența pe Facebook, în realitate probabil vor veni maxim câteva sute, care în cel mai fericit caz vor pleca acasă de bună voie, iar în cel mai nefericit caz vor afla că atunci când ataci o bază militară se folosește împotriva ta forță letală.

| Bizon95 a răspuns:

Vin extraterestrii si ne ducem sa le uram bun venit cu totii

| Yurisa a răspuns:

O pagina de glume a creat evenimentul asta pe Facebook
https://www.facebook.com/events/448435052621047/
Si dupa cum vezi 3 milioane de oameni au zis ca participa sau ca sunt interesati
Si cam atat :))

| Patronu1 a răspuns:

Mergem sa furam extratereștrii, te bagi și tu cu noi sa ne ajuți?