| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ziua de astăzi m-a făcut să cred că trăim într-o țară de inculți.

Deci m-am dus la autobuz sa pun ceva pentru o persoană anume și îmi curgea nasul (fiindcă așa mi se întâmplă când stau in frig) și șoferul credea că poate eram ceva infectat de COVID-19 și a început să ridice tonul, e legal așa ceva?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E stare de urgență in tara și populația e panicata... Sunt niste reacții de așteptat

| sierra1 a răspuns:

"cred că trăim într-o țară de inculți"

ești și tu cetățean al țării ăsteia!

| Alverto a răspuns (pentru sierra1):

Cred că nu ai înțeles întrebarea, m-am referit că prostia predomină, și la fel ca si in cazul tau!

| sierra1 a răspuns (pentru Alverto):

" Alverto; Deci...îmi curgea nasul"

întâi rezolvă-ți problema asta și apoi mai vezi cum e cu prostia și țara de inculți

| Alverto a răspuns (pentru sierra1):

laughing bă, nu știu câți ani ai de ești așa de închis(ă) la minte, eu am spus clar că îmi curgea nas-ul fiindcă așa mi se întâmplă dacă stau mult timp in frig

| Catrice a răspuns (pentru Alverto):

Ba incultule și de unde sa știe omu din ce motiv ai tu muci laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Alverto):

Se vedee ca problema ta NU prezinta interes, din moment ce ti-ai sters-o!
Mai nou orice sintom care tradeaza o raceala creeaza suspciuni.Soferul a fost indreptatit sa se poarte asa pentru ca avea pe maini viata a atator oameni... daca erai infectat, Nu avea de unde sa stie.
Daca te stii racit stai n casa asa cum suntem indemnati de zile intregi!