| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, ieri seara eram in autobuz și șoferul a pus o frâna brusca iar eu nu am apucat sa ma pun pe scaun si m-a aruncat un metru in spate lovindu-mă la fund in zona coccisului. De fiecare data când stau in fund si ma ridic ma doare. Îmi va trece rapid? Puteți sa îmi dați ceva sfaturi. Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei la o frana brusca te arunca in față.
Cum de te-a aruncat pe tine in spate?

| MihaiAlexandru76 a răspuns (pentru darrio2007):

M-am referit ca m-a aruncat in spate eu fiind cu fata spre spatele autobuzului

| darrio2007 a răspuns (pentru MihaiAlexandru76):

Deci te-a aruncat in spatele tau, nu al autobuzului. Acum inteleg.
iti trece in cateva zile.

| MihaiAlexandru76 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, deja încep sa mi revin

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim, asta depinde doar de corpul tau.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa mergi la medic daca problema persista.