| Ferra a întrebat:

Am fost aseara la o petrecere am baut un pic cam mult si am urlat la fel de mult si azidimineata m-am trezit cu o umflatura pe partea stanga a limbii, e tare deranjanta. stiti ce poate sa fie?

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

E posibil de la alcool. Adica de la stomac pe scurt.Bea un ceai, fa o alergare si relaxeaza-te o sa iti treaca.

| PsihinG a răspuns:

Ti-ai muscat limba laughing da cu glicerina si o sa-ti treaca.

| Ferra explică:

Eu MA TOT GANDESC CA E POSIBIL SA FIE DE LA FUMAT, pentru ca mi-a mai iesit mai demult si in + am si o iritatie in gat sad