| mariam01 a întrebat:

Am o întrebare care tine de psihologie... Întinde palma. Cele 4 degete ale tale îți imaginezi ca sunt un șoricel...Palma ta este un lac. Șoricelul nu știe sa înoate, deci cum trece acesta lacul fără sa se înece?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nenea mie mi frica de soricei cum sa imi imaginez ca mana mea e un soricel, pai o tai jos rolling on the floorrolling on the floor

| Drimmero a răspuns:

Avem vreun handicap de sunt doar 4 degete la o mana?'Psihologicele' astea sunt fumate de ani de zile.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Intrebari handicapate rolling on the floor rolling on the floor

| Hammurabi a răspuns:

"îți imaginezi că cele 4 degete sunt un șoricel"
Nu-mi pot imagina.
4 șoricei ar mai merge
și al cincelea?