| geonytos a întrebat:

Am o nelamurire, poate ma ajuta cineva. Acum cateva zile, dupa ce am stat in chirie 3-4 luni la o doamna in etate, am reusit sa ma mut in alta parte. Dupa ce m-am mutat, m-am intalnit cu ea deoarece avea sa imi dea o diferenta de bani de la intretinere. Odata cu acesti bani mi-a dat si o moneda de 50 de bani care era ambalata intr-o hartie mov. Stie cineva care e semnificatia acestui gest?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu ai întrebat? Crede-mă, toate doamnele care depăşesc o anumită vârstă, nu mai au discernământ.Şi eu am trecut prin asta, doar că a fost mai rău. Ignoră gestul.

1 răspuns: