| LordCristobal a întrebat:

Salutare comunitate!
De la Revolutie incoace Romania a avut conducatori politici dezastruosi care au afundat tara in dezastru economic si au deprimat populatia.
Cum ar fi ca VerginicaVacaGrasa sa fie presedintele/premierul Romaniei?
Daca politicienii in general deprima oamenii Verginica ar fi un presedinte foarte amuzant.
Sau ce alt utilizator de pe TPU ar fi potrivit sa fie presedintele sau premierul Romaniei in functie de raspunsurile pe care le da si intrebarile pe care le pune?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mersi frate pentru laude, tot respectul de la mine pentru tine. Eu ca si presedinte a Romaniei as face toata tara sa uite de griji si sa fie vesela

| VoidEternal a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu te-as vota, dar mi-e teama că o să distrugi tot mobilierul de la Casa Poporului de la câți pumni in masă o sa dai.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca ar fi sa aleg un alt utilizator sa fie presedinte cu siguranta ar fi RAY