| Xshade a întrebat:

Salutare! Credeti ca are ceva daca stau dezbracat prin casa fara perdelele trase? Vis a vis de blocul meu mai este unul la fel de inalt si uneori imi este rusine sa ma duc pana la bucatarie cand sunt gol. Credeti ca ar spune careva ceva daca ma vede?

Răspuns Câştigător
| cehos69 a răspuns:

Din moment ce esti in casa ta faci ce vrei tu, nu stiu ce problema ar avea ca esti gol in propria ta casa. daca il deranjeaza e strict problema lui si nu ar trebui sa te intereseze pe tine ce crede el

| Xshade explică (pentru cehos69):

Fix ce imi doream sa aud! Multumesc frumos happy

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Fetish.

| anonimuIl a răspuns:

Poți să stai cum vrei în casă.

| Xshade explică (pentru anonimuIl):

Am inteles, multumesc frumos happy

| Jessica1235 a răspuns:

Poate te urmărește vreun obsedat fără sa știi