| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare fratilor.
Deci sa facem un exercitiu de imaginatie.
Sa zicem ca tu esti cu iubitul/iubita si in ultimele tale clipe de viata ai vrea sa-i spui ultimele tale cuvinte, deci ce i-ai spune?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

"In sfarsit scap dracu de tine". Glumesc. Probabil ca i-as spune cat de mult o iubesc, mi-as cere iertare daca am suparat-o vreodata cu ceva si as incuraja-o in vederea perioadei ce va urma.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru AFR81):

Pe naiba laughing, inceputul e perfect rolling on the floor

| Doarunaltutilizator explică (pentru AFR81):

Poate nu o sa ma crezi dar raspunsul tau este cel mai serios de aici.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Un fleac.M-au ciuruit".

| KodrutZ a răspuns:

"Sora-ta/frate-te se **** mai bine ca tine" ar fi best.

| Doarunaltutilizator explică (pentru KodrutZ):

De ce nu ma mira oare ce a-ti raspuns voi?
Nu cred ca voi ve-ti primi funda aici, imi pare rau.

| KodrutZ a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ai prea multe cratime in dota-re? tongue
P.S. Prea multe funde strica.

| Sellak a răspuns:

Astea sunt niste chiestii care iti vin pe moment, n-ai cum sa te gandesti la asa ceva. Cel mai probabil as face tot posibilul sa mor in *** mea laughing

| OldSoul a răspuns:

"Te rog, suge-mi viata"

| UnBroken2016 a răspuns:

"Scoate cutitul din mine nenorocitoooooo" cred ca ar fi thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Inca una si ma duc! "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau "Daca nu erai tu, mai traiam vreo 30 de ani, da asa, ma duc, ha' mai vb"

| Ciumpi35 a răspuns:

„Continuă-ți drumul cu unul cel puțin la fel de bun ca mine."