| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare fratilor.
Intrebarea asta este mai mult pentru fete chiar vreau sa vad ce o sa raspundeti aici sunt chiar curios, intrebarea este urmatoarea dar presupun ca si baietii pot raspunde.
Voi credeti ca un baiat este homosexual doar fiindca nu baga in seama fetele din preajma lui si ca nu este asa impresionat de felul cum arata si cum se imbraca sau de felul de cum vorbesc cu ei.
Voi chiar ati intreba pe un baiat daca este homosexual doar fiindca l-at vazut ca nu este asa de atras de fetele din jurul lui?
Stiu poate ca o sa vi se para un pic tampita intrebarea pusa de mine dar sunt curios sa vad ce o sa raspundeti aici.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz, pana la homosexual intervine '' timiditatea''. Dar e super-diferenta intre un timid si un gay. Cum spune @Kodrut, homosexual e ala care se babardeste in dos cu un altul ca el rolling on the floor))) ( ce m-a amuzat raspunsul lui)
Tu daca esti timid si dai senzatia fetei respective ca nu reprezinta interes pentru tine, asta nu te face gay, cel putin in opinia mea!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Pai asta cred si eu dar vreau sa vad ce gandire au fetele, la cum sunt cele din Romania nu m-ar surprinde daca ar zice opusul a ceea ce ai zis tu si cu un limbaj foarte vulgar, ca sa se vada incultura lor.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Si tu te iei dupa pramatiile alea?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Nu vreau sa par un mitocan ca le descriu pe majoritatea fetelor din Romania inculte dar sa fim sinceri ca si tu si eu si Kodrutz probabil si altii sunt de aceeasi parere cu mine.
Asta e realitatea, bine nu toate, majoritatea.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Pramatii? mult prea putin spus, pot sa-ti fac si o lista cu defectele lor daca vrei.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Nu,nu ma iau dupa ele.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Am zis sa fiu si eu decent, dar nu sunt toate la fel, asta e exclus sa le jignesti pe toate si sa le bagi pe toate in aceeasi oala.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Am zis"nu toate, majoritatea".
Si imi cer scuze daca am depasit limita putin dar chiar nu pot sa suport astfel de fete si incultura lor, ma intelegi nu?

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Te inteleg, cum sa nu?

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hai breh, ce e cu prostiile astea? Homosexual e ala care se babardeste cu alti masculi. Daca ti se rupe de muierile de linga tine poate ca nu ai gasit-o inca pe aia care sa iti stirneasca interesul, iar cum in ziua de azi e plin de pitipoance proaste peste tot, nu e asa de greu sa te afli in situatia asta...

| MistretulPufos a răspuns:

Sunt oameni si oameni

Răspuns utilizator avertizat