| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare fratilor.
Ti-ai lasa iubita sa te machieze precum o fata daca ai pierdut un pariu anume cu ea dupa ce ai fost de acord cu pariul si ai prosmis ca te tii de cuvant?(asta daca ai pierde pariul respectiv)
Sunt chiar curios sa vad ce raspundeti aici, stiu e un pic cam tampita intrebarea asta.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Normal ca DA. Dupa cum spuneau si ceilalti... pariul e pariu.

Daca pierdea ea atunci tie ti-ar fi convenit sa nu se tina de promisiune?

Esti neserios daca nu te tii de cuvant.

| Doarunaltutilizator explică (pentru RainmakerX):

Ai dreptae n-am ce comenta, nici mie nu mi-ar placea sa nu se tina de cuvant.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pariul e pariu. Esti mai fatalau daca nu te tii de cuvint decit daca te tii si ajungi sa arati ca un fatalau. tongue

| Doarunaltutilizator explică (pentru KodrutZ):

Pariul e pariu totusi, mie de obicei imi place sa ma tin de cuvant.

| WaterDrop a răspuns:

Da, normal.De ce nu. Apoi sarut`o, sigur ii plac fetele si vrea experiente noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce ar face-o ala doar daca ar pierde un pariu?
sunt multi care ar face-o for fun, plus sa se si imbrace ca o fata.

cum exista si fete care se costumeaza in barbati...for fun.

| MistretulPufos a răspuns:

Da, m-as spala imediat pe fata dupa