| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare fratilor.
Voi v-ati saturat sa faceti mereu aceleasi lucruri zi de zi?
A-ti vrea ca viata voastra sa se schimbe?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Salut!
Nu, nu am cum sa ma plictisesc pentru ca nu fac zilnic aceleasi lucruri si am mult prea multe activitati de care mi-as dori sa-mi fac timp si pe care le tot aman, exact din lipsa de timp.
Am o viata frumoasa si interesanta, o cariera care ma implineste si ma solicita enorm, in acelasi timp, o familie minunata si prieteni dragi, alaturi de care petrec clipe minunate, hobbyuri si interese, o multime de carti pe care doresc sa le citesc si de filme pe care doresc sa le vad, ies in oras in fiecare weekend, merg la teatru, la concerte si la expozitii, calatoresc aproape in fiecare vacanta, am o catelusa care ma provoaca la joaca non-stop, fac ore suplimentare la serviciu, de cate ori este cazul, am fost implicata si in activitati de voluntariat, dar timpul nu mi-a mai permis sa continui activitatea aceasta, ascult foarte, foarte multa muzica buna si foarte diversificata, iubesc natura, fotografierea acesteia si plimbarile in aer liber, gatesc (din pasiune) si fac prajituri, dulceturi, gemuri etc pentru mine si familie, am facut cursuri de tango argentian pana la jumatatea lui iunie, asa incat nici sa imi propun, nu as reusi sa ma plictisesc.

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pot sa spun ca pentru mine e foarte placut sa ma trezesc pe la 10, sa ma duc la pariuri, sa vin acasa si sa urmaresc meciurile, sa citesc si sa merg la tenis. Cam asta fac in fiecare zi (in vacanta) si cred ca as putea face toata viata. Ma gandesc, insa, cu placere, cum dupa ce termin facultatea o sa pastrez aceste pasiuni, dar voi adauga si cateva ore de munca la catedra. Pot spune ca-mi place sa fac aceleasi lucruri in fiecare zi. O saptamana sau doua de "evadare" pe an insa imi permit si eu sa-mi iau.

| justanotheruser99 a răspuns:

Pff. E obositor sa trăiești intr-o rutina, deci, da, m-am saturat sa fac aceleasi lucruri zi de zi, dar noroc cu prietenii mei nebuni laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru justanotheruser99):

Am eu o banuiala ca acei prieteni ai tai prefera sa-si traiasca viata la extrem fara sa se gandeasca la consecinte asa-i?

| deeeaqq a răspuns:

Eu nu fac aceleaşi chestii în fiecare zi, scuze.

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu mă pune să fac același lucru zilnic și la fel e și pentru tine. Frate.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta nu fac mereu aceleasi lucruri totusi.

| DeathOfDreams a răspuns:

Așa eram în timpul școlii, mă plctiseam de rutina aia, dar de când a început vacanța, viața mea s-a schimbat oarecum, radical.
E o senzație genială știind că nu e doar "o altă vară în care mă plictisesc". smug

| TheWomanCat a răspuns:

Nu e chiar asa enervant daca tot ce face este sa te indopi cu dulce toata ziua, privind la telivizor in timp ce stai pe telefon. Zilnic... angel

| Doarunaltutilizator explică (pentru TheWomanCat):

Hey buna nu ai mai intrat de mult pe site ce s-a intamplat?

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Ba da, si eu ma plictisesc dar daca as fi pe cont propriu si as avea si niste banuti, acum m-as distra la maxim.