| Vov4ik a întrebat:

RO! Sunt baiat si am 16 ani si vreau peste o saptamana sa-mi cumpar telefonul nokia X6 16 gb. El este de doua tipuri de culori 1)white on blue(albastru cu alb) / 2)red on black(rosu cu negru). Uitativa va rog pe google la poze si ziceti-mi care sa mi-l cumpar. Eu asa dori albastru cu alb dar nu stiu daca merge pentru un baiat. Astept raspunsurile voastre. Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| Dariana a răspuns:

Ma telefonul e super si merg amn2 culorile, amn2 sunt potrivite pentru un baiat. O seara placuta!happy

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Red on black FTW.

...si ce legatura are cu faptul ca ai 16 ani?

| HaruhiFujioka a răspuns:

Pai eu una as alege cel rosu. Dar e frumos si cel albastru. funda? :d