| XxMatei99xX a întrebat:

Salutare TPU, Am un prieten pe nume Cosmin, ma cunosc cu el de 1 an, insa el nu prea mi-a raspuns deloc la apeluri dar nici la mesaje. Imi puteti spune de ce? Dau funda

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

O avea vreo gagica si nu are timp de tine.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe Cosmin il doare in cot de tine.
De aia.

| Celcestietot a răspuns:

Probabil că și-a schimbat numărul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare XxMatei99xX, nu ai un prieten pe nume Cosmin.

| lorena1gianinak a răspuns:

Nu prea avem noi de unde sa stim motivul pentru ca nu prea ai detaliat, dar, asta nu inseamna ca daca te cunosti cu el de 1 an sunteti si cei mai buni prieteni. Poate tu il vezi ca pe un prieten dar el poate nu.Indeparteaza-te pentru o vreme sa vezi ce reatie o sa aiba.