| AnnaSophiaRobb a întrebat:

eu vreau doar sa incerc sa construiesc o statistoca a parirol voastre si sa deduc un raspuns corect in ceea ce priveshte interesul meu inclusiv si al vostru. Deci, OK, intrebarea este urmatoarea: cine stie ca in 2012 va fi sfirsitul lumii? Puteti sa raspundeti dadind exemple, mai stiu eu...link-uri, imagini s. a. Va roooog! dau funda|!

Răspuns Câştigător
| ItsMatrix a răspuns:

Nustiu daca ai aflat, dar tocmai acum 2 saptamani s-a creat un site in Romania despre ce se va intampla cu adevarat in 2012.Intradevar,nu va fi sfarsitul lumii, ci doar sfarsitul timpului, mai exact, vom trece intr-o alta dimensiune.Pentru ca lumea se schimba odata la cativa mii de ani, de aceea calendarul Maya s-a sfarsit brusc pe 22 Decembrie 2012, fiind ca aici se termina era noastra, iar care vor fi pregatiti vor merge intr-o lume pe care cu totii am visato.Dar in fine, uite ce a declarat clar-vazatoarea printesa a Japoniei.

[NOU] BREAKIN NEWS:Afla ce a spus printesa Japoniei Kaoru Nakamaru despre profetia din 2012. ("NU VA FI SFARSITUL LUMII! ..CI DOAR SFARSITUL CICLULUI PAMANTESC")
http://noua-era.weebly.com/discursul-printesei-japoniei.html

4 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Nu va fi sfarsitul lumii! Maya nu au spus ca va fi sfarsitul lumii ci doar ca va fi sfarsitul lumii asa cum o stim noi. Oricum asta au zis niste oamenii morti de sute de ani asa ca nu prea am mare incredere in cea ce zic ei.Dovezi....mi-e lene sa pun acum. Iarta-ma!

| zPicSsyZ a răspuns:

Nu va fi sfarsitul lumii niciodata! Este o PROSTIE chiestia cu sfarsitul lumii!

| AnnaSophiaRobb explică (pentru zPicSsyZ):

Deovezi! dovezi!

| zPicSsyZ a răspuns (pentru AnnaSophiaRobb):

Stiu ca in 2002 la fel s-a spus si nu s-a sfarsit nici o lume!