| Punisher1501calistrat a întrebat:

Salutare,TPU! În luna Iulie am primit de la bunicul meu 2000 de lei.am fost băiat deștept sa i-am înmulțit cumpărând ieftin apoi vânzând scump.in octombrie trebuia sa fac un schimb cu cineva.eu aveam un s7 edge și individul avea s6 edge plus.nu are asta nicio importanta cu problema mea,dar acel individ a venit însoțit de o fata (erau romi,dar el era chiar elegand,individul chiar părea un băiat ok) și când s-au dat jos din mașină, acea fata a rămas cu ochii ațintiți la ai mei.eu m-am mirat puțin și am întrebat-o dacă este în regula.In acel moment a început să-mi povestească întreaga viață,mi-a spus lucruri de care practic uitasem.mi-a spus tot ce ma frământă pe mine,mi-a spus pe cine am iubit și multe alte lucruri despre care nu avea de unde sa știe. După ce am vorbit cu acel individ, ea mi-a spus să-i fac rost de un iPhone 6 la 1000 de lei ca dacă nu o sa am mult de suferit.eu n-am luat-o în seama și i-am spus ca o sa o ajut dacă pot, dar nu i-am mai răspuns la telefon.in luna decembrie aveam deja lucruri în valoare de 10 000 de lei si eram foarte fericit.imi luam singur hăinuțe,inimi cumpărăm orice îmi plăcea, inimi diferențe de preț. Din decembrie a venit coșmarul... am intrat într-o bodega cu jocuri de noroc și m-am lecuit :'( din decembrie pana acum o luna am pierdut toți banii plus ca acum am și datorii.intr-o seara din februarie am trăit coșmarul vieții mele.am pierdut 2500 de lei și fix după 10 minute am primit un mesaj cu,,ți-am spus,dar m-ai luat în ras

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te a bagat tiganul cu forta in barul cu pacanele? sau nu stii pe cine sa dai vina acum pentru actiunile tale?

| OnePiece a răspuns:

Bai oameni buni.

La pariuri e ok sa te bagi daca ai cunostinte in prealabil despre fotbal si alte sporturi.

Dar va rog eu, lasati naibii pacanelele ca va distrug viata.