| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor!

Încep un proiect in luna decembrie, anul curent si am nevoie de cateva idei pentru un titlu/nume cat mai potrivit pentru acesta.
Proiectul, în sine, este foarte simplu: voi construi PC-uri si laptopuri pe care le voi dona copiilor cu posibilități mai reduse, in București și în tara.
Pentru proiectul ăsta voi crea o pagina de Facebook si implicit, am nevoie de un nume nume/titlu.
Cerințele titlului: scurt (maxim 1-3 cuvinte) si cat mai sugestiv.

Multumesc mult, anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

~Tech for Kid's~
~Wishes Lab~
~Santa HelperIT~ (ca tot vine iarna)
~ Charity Tech / Charitech ~ (asta ar fi cel mai cool ).
Cam astea imi vin in minte, scuze laughing

| LovelyMan a răspuns (pentru Dennisz):

Merci frumos, mai aștept si alte idei

2 răspunsuri:
| LovelyMan a răspuns:

Mai dorește cineva sa oferte câteva sugestii? Mulțumesc.