| Perfecşăn a întrebat:

Salutări, TPU. Mă scuzaţi dacă am greşit secţiunea, dar am o problemă. Am o adresă yahoo de ceva vreme şi nu primesc niciun mail pe aceasta. Am câteva conturi făcute pe aceasta şi nu le pot confirma ( nu pot schimba adresa ). Vreo idee cam ce aş putea face să primesc mailuri pe acea adresă?

1 răspuns:
| DreamWhite3000 a răspuns:

Nu mai poti primi pe acea adresa.Asa mi s-a intamplat si mie.Fa-ti alt cont de Mess si Foloseste-l numai pentru mail-uri! Sper ca te-am ajutat! Funda?big grin