| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna la serviciu de obicei purtati tocuri? Sau optati pentru ceva comod. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

La serviciu port tocuri joase, pana in 5-6 cm, nu as avea cum cu tocuri, tocurile se poarta la diverse ocazii, nu oriunde

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Acum depinde si de serviciul.dar cel mai mult am optat pentru pantoful comod.
O zi frumoasa sa aihappy

mariana
| mariana a răspuns:

Incaltamintea se poarta in raport de modul in care esti imbracat si de locul de munca.
Daca ai un loc de munca la birou si ai intalniri oficiale cu persoane diferite, din tara ori din strainatate este normal sa ai o tinuta eleganta si fara tocuri, uneori tinuta are de suferit.
Daca lucrezi intr-o fabrica, vei incalta cel mai comod pantof, pentru a te simti bine si a nu obosi fara motiv.
Intr-o fabrica nu prea au rost pantofii cu toc decat pentru persoanele care lucreaza de asemenea, in birouri, asa cum deja am precizat.
Draga Cristi, dupa cate imi amintesc eu, aceasta este o preocupare mai veche a ta si cred ca, ai primit fel de fel de raspunsuri pana in prezent.
Ar fi bine ca acest gen de intrebari sa nu le mai aduci din nou in actualitate.
Un gand bun si multa sanatate.

| Seepty a răspuns:

Eu zic sa porti niste pantofi comozi decat cu toc, dar depinde si de serviciul pe care il ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu incepe iar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de ex lucrez la birou si consider ca o tinuta office nu ar da bine cu o pereche de pantofi cu toc mic sau fara toc. Deci la job port intodeauna toc indiferent de anotimp. Este adevarat ca depinde si de natura job-ului. Femeile care lucreaza in picioare, in mod automat trebuie sa se incalte cu ceva comod.

| CorneliaC a răspuns:

Dar tu cam cum crezi? Normal ca depinde de serviciu

| natalianaty00 a răspuns:

Parerea mea este sa nu porti tocuri la serviciu pentru ca daca le porti zi de zi poate iti faci probleme la picioare. Daca iti plac tocurile poti sa porti tocuri joase, cum au spus si ceilalti, de 5-6 cm sau platforme. Cu platformele te vej simti foarte bine si confortabil decat cu tocurile. Acum depinde si de serviciul tau si de placerile tale!