| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor și domnișoarelor, azi se împlinește un an de la dispariția Mădălinei Manole, crede-ți că ea s-a sinucis, s au a fost omorîtă?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu stim daca s-a sinucis sau a fost fortata de imprejurari sa o faca, asa cum sustin parintii ei, cert e ca merita un omagiu :
http://www.youtube.com/watch?v=yRcmxVWLRXc

Odihneasca-se in pace!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cred ca s-a sinucis...nu avea curaj boul ala de barbatisu sa faca una ca asta

| micurutza2005 a răspuns:

Nu vom stii adevarul niciodata asa ca de ce sa mai suferim ...viata merge mai departe happy

| emima a răspuns:

Eu cred ca s-a sinucis

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Cristi, Mădălina Manole s-a sinucis cand a băut de buna voie insecticid sau pesticide nu mai stiu exact (informatie data la stiri).

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Eu cred ca un pic din amandoua:sa sinucis cand a luat doguri si a fost sinucias cand cineva a pus isecticid sau nu stiu ce substanta. unii cred ca babatisu a pus.

| xxxxxlovexxxxx a răspuns:

Sunt aproape sigura ca s-a sinucis.Dar e vina sotului ei! Din cauza lui s-a intamplat tot!