| BRG a întrebat:

Sărut mîna î-mi cer scuze sper să nu fiu indiscret, dar am o mare curiozitate, ce simte o fată cînd face sex, și ajunge în punctul în care are orgasm, cum se simte ea fizic și psihic cînd î-și dă drumul. Vă mulțumesc tuturor pentru răspunsuri, și vă cer scuze stimate doamne și domnișoare că am îndrăznit să pun o astfel de întrebare. Sărut mîinile tuturor doamnelor, și domnișoarelor.

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Exact ceea ce simti si tu cand ai orgasm...e in al 9-lea cer big grin

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

O intrebare mult prea indrazneata si intimawinking

| BRG explică:

Vă mulțumesc mult pentru răspunsuri, și vă rog să mă scuzați, nu o să vă m ai pun astfel de întrebări intime și indiscrete, promit.

| micurutza2005 a răspuns:

Ecea mai intensa placere pe care de altfel o au si barbatii daca stii cum sa ajungi la acea placere sau cum sa o faci pe acea femeie sa ajunga acolo pentru ca multe femei doar mimeaza un orgasm cand de fapt nu l-au avut pentru ca le e jena sa discute ce anume le-ar place sa faca barbatul pentru ca sa se simta bine

| SteauaNordului a răspuns:

La fel ca barbatii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Essti un pervers