| anonim_4396 a întrebat:

Saut TPU, vă plac fetele /femeile pe tocuri înalte,? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ellaells a răspuns:

Pantofii cu toc sunt unele din cele mai sexi accesorii la o femeie!

| darrio2007 a răspuns (pentru ellaells):

Ce anume scot in evidenta pantofii cu toc la o femeie? Ca tot ai spus.

| andreeaandra989 a răspuns (pentru ellaells):

Da dar nu uita de formele femeiilaughing

40 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu apuc sa le vad, daca intorc capu dupa ele mi se duce camionu in sant

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

N-ai mai scapat de ideea asta fixa?
Si, ca sa-ti raspund, totusi, il parafrazez pe Florian Pittis: "Nu conteaza cat de-nalt e tocul/ Important e CE si CUM gandesti".

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le ador

| CristiB93 a răspuns:

Le adoorrrrrr big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiB93):

Si eu.

| CristiB93 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Fetele sau tocurile laughing?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiB93):

Ambele, si fetele si tocurile, tie ce i ti place m ai mult?

| CristiB93 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mai mult fetele...

| Liviu a răspuns:

Daca e vreo piticoata big grin de 1, 50 sau 1, 60 merge. Daca trece de 1, 75 deja... girafa una cu tocuri de 1, 75 ar fi cam cat mine de inalta.Ar fi ok, dar sa fie girafa mai mare ca mine? Pai ce dracu facem, ne apucam sa scuturam pomi din curte?laughingMai ales daca tipa e si masiva, iar sta nasol cu tocuri.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu! Mai ales zgomotul pe care il produc nu-l suport. Singura chestie tare e ca mai ridica fundul, dar unele n-au nevoie laughing

| anonimg a răspuns:

Ca baiat spun categoric "Nu". Absolut deloc. Nu exista nici frumusete si nici sanatate pe astfel de incaltaminte.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cristinel,vad ca esti obsedat de tocuri.
Iti schimbi constant poza in care predomina tocurile,picioarele, mai nou si numele...te vad un viitor creator de pantofi, si faci sondaje de opinie, asa-i?
Personal, nu prea ies din adidasi, ghete, tocuri port in ocazii cu totul speciale.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sarut mina! Fiecare are dreptul in viata asta sa i placă ceva nu? Mie asta mi place. V am deranjat cu ceva? Multumesc.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Neata! Iti faceam un compliment big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Multumesc, si scuze daca te a deranjat răspunsul meu, weekend plăcut.

| Felys a răspuns:

Asta conteaza pentru tine, sa aiba fata toc, sau minte?

| AirănMeidăn a răspuns:

y not
chiar si barbatii

| Danzell a răspuns:

Nu neaparat. nu am o problema cu diferenta de inaltime, daca de asta poarta domnisoarele tocuri. in plus mi se pare destul de chinuitor sa megi pe tocuri.(yep i tried :O )
din cate stiu eu nu prea e sanatos sa mergi pe tocuri. problema cu monturile si glezna.

aici ma refer la tocurile foarte inalte.

| alexandrualind a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu...ca eu sunt mic de inaltime si ma simt prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ales cand se impiedica si cad.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Imi plac, dar nici prea mult tongue

| ShizAnime a răspuns:

Nu prea.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Da imi plac

| Cristinell90 a răspuns:

Ce e întrebare e asta? Credeam că ăsta e un site unde poți găsi niște răspunsuri. Câteodată mă amuză întrebările astea făra noimă

| LeBaiat a răspuns:

Nu prea...

| sleeppy a răspuns:

Da,femeie pe tocuri inalte arata perfect.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sleeppy):

Dumneavoastră purtati?

| sleeppy a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Desigur,cred ca fiecare femeie pentru a arata elegant trebuie sa poarte pantofi

| 123iNa a răspuns:

Desigur

| watashiwa a răspuns:

Sincera sa fiu, nu exista nimic deosebit in tocuri. Sunt aceleasi ghete, pantofi, doar ca mai 'nesanatoase'. Si fetele tinere pe tocuri dau un aer de destrabalate. Fara suparari, dar e parerea mea si probabil a majoritatii persoanelor.

| Catalin_Popa_1998 a răspuns:

Https://youtu.be/4FpBxjrGKFU una ca asta oricui iar place.

| AdinaaaaaCristinaaaaa a răspuns:

Fetele ar trebui să vă placă ori cum, dacă o fată este foarte frumoasă şi în acelaşi timp şi înaltă.ce o să ziceţi? că e urâtă numai pentru că nu poartă tocuri?