| UsersBoss a întrebat:

Scrieti un eseu in Engleza, de tip argumentativ (introducere - argument pro - argument contra - concluzie) Pe tema "students should be allowed to grade their teachers" de aproximativ o pagina.

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Daca pana acum nu le-ai facut. Invata sa iti gestionezi timpul corect big grin

2 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Nu iti facem noi temele. Tu trebuie sa le faci, mai ales ca esti la liceu.

| UsersBoss explică (pentru Mihaelablabla):

Nu as fi apelat la voi daca aveam timp. Luni am test la mate, marti teza la chimie si miercuri teza la bio si colac peste pupaza mai am de facut un proiect la geogra si tema asta la engleza (amandoua pe luni)

| Mihaelablabla a răspuns (pentru UsersBoss):

Daca pana acum nu le-ai facut. Invata sa iti gestionezi timpul corect big grin