| asab a întrebat:

Se mai poate face ceva in cazul in care am o masea fara nerv, care mi-a facut puroi de 2 ori prima data am luat antibiotic s-a dezumflat iar a 2-a la fel si se pare ca dupa ce am terminat antibioticul incepe sa se reinfecteze.Se mai poate salva sau trebuie scoasa? Rog un raspuns rapid

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde de stomatolog, de experiența acestuia! Unii pot salva, ceea ce alții sunt convinși că nu ar avea vreo șansă...
Nu te baza doar pe aprecierea unuia, încearcă la doi, trei medici, mai ales dacă ții atât de mult să îți salvezi măseluța!