| anonim_4396 a întrebat:

Se mai simte cineva singur? Simțiți nevoia să primiți/oferiți afectiune?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand vreau afectiune ma uit la ea si ma simt mai bine https://ibb.co/qNrY9mg

| RAY a răspuns:

Singur in ce sens ca poti fii inconjurat de multe persoane si sa te simti singur, nu te simti singur cand iubesti si esti iubit, sa stii ca a fii iubit si a iubi este ceea ce ne face umani

| Celcestietot a răspuns:

Eu nu.

| gemeni6226 a răspuns:

Da si inca foarte foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap,câteodată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simt nevoia sa comunic cu persoane. Nu mor fara afecțiune.
Daca am nevoie de afecțiune mângâi animalul de companie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Animalul de companie nu-ți întoarce mângâierea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câteodată da. Simt nevoia mai mult să ofer decât să primesc, cu toate că în momentele astea câteodată ar fi frumos să mai primesc o îmbrățișare, dar e ok și așa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
Nu cred ca știu cum sa ofer afecțiune.