| nobody_9468 a întrebat:

Se merita sa va/ne certam cu o prieten/a de la o fata/un baiat, tinand cont cont ca in ultimul timp va intelege'ti foarte bine cu prietena/ul respectiv/a.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz. Un prieten care tine macar putin la tine nu te va pune in aceasta situatie, sau daca esti, o va simplifica.

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Tine minte asta:'' Un iubit gasesti pe orice drum daca vrei insa o prietena adevarata gasesti mai greu!''

| Helene a răspuns:

Pai cam in situatia asta sunt si eu.
Sincer, eu as vorbii cu amandoi, ori cu nici unul...

| gabytzuk_3613 a răspuns:

Am fost si eu in situatia asta, toti ar zice ca nu ar fi bine sa te certi cu un prieten pentru un baiat sau o fata, dar in cazul meu a fost ceva mai grav, acum depinde si situatia in care esti u, eu de exemplu nu am mai vb cu niciunul, eu am si un caracter mai aparte laughing)
u daca poti trece cu vederea, incearca, incearca sa gasesti o solutie din care u sa nu iesi ranita, cum a fost in cazul meuhee hee)

sper sa rezolvi cumva problema :*
papa