| Ald527893 a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva timp si nu stie asta.
Prietena mea mi-a spus ca ce ar fi daca i as face un cadou tinand cont ca el este clasa a 12 a si este ultimul an.
Suna bine, stiu ce vreau sa-i iau dar imi este frica ca nu il v a accepta sau ca ma v a intreba "de ce?"
Ce sa fac?
(partea nasoala este ca eu gandesc negativ si imi fac ganduri ca el zice nu cand de fapt zice da.)
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Dă-i cadoul și spune-i: '' Bună! Ți-am adus cadoul ăsta și voiam să-ți spun că de mai mult timp te plac. Nu știu dacă și tu simți asta pentru mine. ''

| Ald527893 explică (pentru sammie):

Mulțumesc

| sammie a răspuns (pentru Ald527893):

Cu drag!winking

5 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns:

Pai fa-i un cadou mai special. Cum ar fi sa strecori si un produs de sex shop sau un Lubrifiant Durex Originals? Asta o sa-l puna pe ganduri.

| Sophieka a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Poate ii faci tu...Ca vad ca duci lipsa si iti este dor.

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Sophieka):

Nu ma amestec eu cu toti tembelii.