| BuGsstormbunny a întrebat:

Seara buna! Daca ocazional (odata de 2 ori pe luna) am mai băut câte un Strongbow alcool 4.5, ma pot îmbată dintr-o bere de 5%? Sau din 2 pahare de vin?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde intensitatea, cu cat mai des consumi te vei obisnui si betia se instaleaza mai greu, consumand rar dupa 1 doza esti terminat

| BuGsstormbunny explică (pentru mgtow):

Si la mine cum crezi ca va fi, dacă după un Strongbow n am absolut nimic.

| oglindasultanului a răspuns:

Iti distruge organismul de vei avea nevoie de recuperare pe timp lung pentru a iti reveni.