| Jean_2915 a întrebat:

Secretul unei familii fericite: Banii - Frumusetea - Biblia?

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Credinta si frica de Dumnezeu

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| elasexygagica a răspuns:

Banii-Frumusetea-Sexul love struck

| anabela_5777 a răspuns:

Secretul este iubirea:unde este iubire, este prietenie, este respect si intelegere.Cind e iubire,banii chiar daca sint putini ne limitam la strictul necesar, cind e iubire ne vedem frumosi unul pe celalalt, cind e iubire sintem mult mai aproape de cele sfinte.Deci iubesteti aproapele ca pe tine insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Si nu numai atat, si sufletul se pune langa aceste variante.
Frumusetea nu este asa importanta ci sufletul. Poti sa fi bogat, sa crezi in Dumnezeu si sa ai suflet, dar poti sa fi cel mai urat din lume dar daca ai aceste variante esti un om exceptional.
Pa, pa