| DenisaMax a întrebat:

Care este secretul unei vieti fericite?

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Love.

| DenisaMax explică (pentru mat31new):

Pai hai sa-ti dau o medalie daca spune uite si Bela ca "asa-i". **** mea. Cui nu ii place sexul? Doar ca ma asteptam si la alt gen de raspunsuritongue

5 răspunsuri:
| Wowhow a răspuns:

Secretul unei vieti fericite? Exista? Nu stiu, dar e adevarat ca numai fiecare dintre noi il poate descoperi si adapta propriilor conditii.Trebuie sa fii deschis, sa tii cont si de parerile celorlalti, sa ii ajuti, pentru ca te vor rasplati si sa nu bagi in seama rautatile lor.Secretul e capacitatea de a te adapta. Daca o ai pe asta, nu trebuie sa fii nici puternic, nici nimic altceva, pentru ca vei sti cum sa reactionezi in functie de situatie si nu vei da peste lucruri tragice. Dar e nespus de greu.Nici nu stiu daca se poate.laughing Pentru unii oameni e mai usor sa traiasca in nepasare, in lumea lor, pentru a nu putea fi raniti sau tradati.Scuze daca nu am raspuns coerent, asa cum cred, dar nu am prea dormit si imi e somn. Sper ca totusi sa fi inteles cate ceva.Pa Pa happy

| daniel_2012 a răspuns:

Sexul

| DenisaMax explică (pentru daniel_2012):

Sa inteleg ca doar sexul e secretul ca sa ai o viata fericita. Interesant. Apreciez sinceritatea!

| BeLLLLLa a răspuns (pentru daniel_2012):

Asa-ilaughing