| DDDDDD a întrebat:

Si.revin...aveti idee cam cat costa pe luna sa stai la cineva in gazda?
(aproximativ)

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Blue_2910 a răspuns:

Probabil de la 60 de euro in sus fara cheltuielile de intretinere, dar preturile variaza in functie de conditiile din apartament, zona in care se afla acesta, numarul de persoane cu care stai in camera, etc.

1 răspuns:
| Essence a răspuns:

Depinde unde. big grin
Daca vrei la maree laughing Preturile sunt un pic mai mari.

Pe luna cam 3 - 4 milioane.

PS: Preturile variaza. Daca vrei un raspuns 100% corect si sigur, da mai multe detalii. Ex: in ce zona, apartament/garsoniera, daca esti cu familia / cativa prieteni / doar tu.

In principiu, 3 sau 4 milioane.
Sper ca ti-am fost de folos.
>big grin