| ImCalledLamă a întrebat:

Si voi simtiti o biluta tare pe langa maxilar jos in stanga sau dreapta?

11 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Da.laughing biluţa aia tare o avem din naştere :d

| ImCalledLamă explică (pentru ZâmβέŤ):

Da ce e aia? laughing stiu ca e din nastere i-am zis verisoarei mele da ea nu nu e in plus laughing

| ZâmβέŤ a răspuns:

Nici eu nu ştiu thinking prea bine...o să mă informez şi îţi spunbig grin

| ImCalledLamă explică (pentru ZâmβέŤ):

E un zgarci =]] s-a informat Seepty

| Seepty a răspuns:

Si eu am asa ceva dar nu e nimic grav decat un zgarci.

| Okkultist a răspuns:

Daca ii tot apesi dai in cancer, ce ai cu ei? Lasa-i laughing

| ImCalledLamă explică (pentru Okkultist):

Cu ei cine? laughing

| Okkultist a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Apropo ai o poza de TPU care imi curg lacrimile super draguta sad Asa. ganglioni sa nu mai apesi pe ei happy lsaa-i laughing vb serios happy

| ImCalledLamă explică (pentru Okkultist):

Ce sunt aia? mai scurt las biluta in pace ca nu ma deranjeaza cu nimic, si da poza e facuta de mine sad iubesc maidanezii ei sunt viata mea si nu stiu ce s afac sa ii ajut crying

| Okkultist a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Parc esti cutu happy pui intrebari EXACT ca un cutu. fara suparare, era un compliment laughing blizzard17x id-ul meu mai vorbim zilele care urmeaza happy

| ImCalledLamă explică (pentru Okkultist):

Stiu...multi imi zic "esti ca un catel" :3