| AlexDorinel a întrebat:

Sondaj: dacă mâine ar avea loc alegeri anticipate, ce partid ați vota?

https://www.strawpoll.me/45816696

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Upssss... Dorinel este minor si nu poate vota!

| Mosotti a răspuns:

Eu as vota PSD.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru AlexDorinel):

Am votat si acolo.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vezi ca nu salveaza rezultatele. Tot USR, din pacate. Astia care aveti vreo urma de simpatie macar, cand va moare cineva din familie sa mergeti la inmormintare si sa mictionati pe sicriu, ca fix asta faceti cu mortii de dupa 22 decembrie, mineriade, spitale, sosele, si multi altii care au crapat ca si consecinta DIRECTA a actiunilor rosii. Fi-v-ar rusine...

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexDorinel):

Habar nu am, dar eu vad 0 pe linie acolo. Ar trebui sa apara MACAR votul meu...

| octav005 a răspuns:

Eu partidul lui Gigi Becali

| tudorvolcano a răspuns (pentru octav005):

Și eu.
Dar de preferință cu Gigi Becali candidatul numărul 1, 2, 3 etc., până la 300 și ceva.