| anonim_1047 a întrebat:

Sotul meu e mai mare ca mine cu 11 ani si avem 2 copii impreuna, dupa 9 ani de casnicie s-a schimbat total, e mai distant zice ca e stresul de la servici. nu prea vorbim cand vine seara de la servici e cu capul in calculator. oare are pe altcineva

3 răspunsuri:
| Dina_3228 a răspuns:

Eu cred ca da... poate a cunoscut pe cineva pe net... straight face

| anonim_1047 explică:

Eu intru pe mess lui dar ne e nimeni strain

| anonim_1047 explică:

Stau in stres si nu stiu ce sa fac am incercat sa discut cu el; zice mereu "sa stau linistita sa am incredere ca nu lasa el familia pentru o alta femeie"