| Pinkyyy;x a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa mananc seara? Ceva usor.gen: o salata.sau iaurt.fructe, vreau sa schimb felurile de mancare. Si dupa-amiaza? De fapt seara nu prea mananc mai deloc dar totusi imi e cam foame si nu stiu ce as putea manca, dar sa nu pun in greutate.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Seara nu manca banane...ca baloneaza si nici ciocolata ca da insomnie si cosmaruri.
eu mananc seara iaurte si paine. poti manca pufuleti, portocale etc.
dupa amiaza poti manca aproape orice...