| wonderful2001 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o intamplare de-a voastra haioasa la scoala.

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Facem franceza cu directorul. Un om foarte serios şi dur cu elevii răi. Am fost la laborator la Franceză ca să ne arate nu ştiu ce pe video-proiector. Un coleg, până a venit domnul, a intrat pe facebook de pe laptop-ul din laborator şi a şi pus manele. Manele ca : " Şuşanu - Mişcă, mişcă din buric " sau " Florin Salam - Eşti o bombă ".
Când a venit proful, voia să ne pună o melodie pe care nu a găsit-o decât pe un site unde trebuia logare cu facebook. Cine crezi că s-a dus? Fix colegul ăla care intrase pe Facebook şi pusese manele. Când să scrie id-ul şi parola ca să se logheze pe facebook, id-ul apăruse jos pentru că a mai fost scris odată.
Noi : Bă, vezi că îţi apare jos!
Profu' : Ahaa... deci înseamnă că a mai intrat. Mă Ilie! Ia să văd eu ce ai mai făcut.
Se duce domnul şi se uită la istoric şi vede " Şuşanu - Mişcă, mişcă din buric " dă domnul director pe melodie. Şi începe să cânte " Mişca, mişcă din buric. Stai să te ajut un pic ". Făcea domnul " Ce e Susan ăsta? Ia să rămâi după ore să îmi cânţi şi mie Susan " mai vede el " Florin Salam - Eşti o bombă ".
Proful : Ce scrie aici? Eşti o bombonică... mă tu bombonici vrei mă?
Peste 3 zile am fost iar la laborator la franceză şi la un moment dat mirosea foaarte urât. Ne certa domnul director " Nu vă e ruşine nesimţitilor! Pute până pe hol ". Toţi am dat vina pe colegul de atunci cu manele că a tras un vânt. La care domnul director : " Asta e de la Salam, mă! "

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Când am fost dat afară de la Franceză şi mi-a pus 3 de 2 într-o oră......am avut pe primul 9 şi pe al 2 am avut media 2.