| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cum pot trimite cuiva mesaje pe twitter. Mi-am facut cont si nu ma prea pricep...
Multumesc anticipat! Dau fundita si votez raspunsuri!

2 răspunsuri:
| mirella_4348 a răspuns:

Simplu! prin l-amore

| Alexutza16 a răspuns:

Dai la pagina ta, unde scrie Direct Message si poti trimite la oricine care te urmareste si daca vreai altcumva intri pe pagina persoanei careia vrei sa-i scrii si unde scrie "Tweet to @..." (respectivului).p.s. daca trimiti pe Direct Message nu va vedea nimeni in afara de tine si persoana careia i-ai trimis mesajul.si daca faci in a doua varianta va vedea toata lumeawinking
funda? happy