| DjSannan a întrebat:

Stie careva cum se cresc capsunii in ghiveci? As dori mai multe detalii, ce am nevoie pentru inceput si cum se cresc, funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Pentru inceput ai nevoie de un ghiveci cu pamant si samanta de capsuni. De crescut, cres de jos in sus.

3 răspunsuri:
| DjSannan explică:

Ceea ce mi-ai trimis tu acolo nu explica deloc cum se cresc capsunii ci cum sa construiesc un dispozitiv unde sa pot pune pamantul pentru capsuni,imi pare rau nu iti pot da funda,am specificat clar, daca stie careva cum se cresc capsunii in ghiveci, detalii mai multe.

| DjSannan explică:

Raspunsul meu a fost pentru userul deavolu

| deavolu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UcdtIx1PkS8
si aici iti explica cum sa faci tot si gasesti videouri asemanatoare tot aici
cu placere