| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un program online sau de downloadat cu care sa iti poti vopsi parul in culori de genul mov, albastru etc? Sau sa iti faci suvite cu el? In afara de www.taaz.com mai exista si altele? va roog! am nevoie!

4 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Incearca pe divahair.ro

| lays a răspuns:

Mai nou si pe taaz merge sa-ti schimbi culoarea parului. da' e cam greu de utilizat functia aiasad

| ioana147 a răspuns:

Da, dar merge sa iti vopsesti parul fara sa alegi o tunsoare de la ei straight face?

| lov3barbie a răspuns:

Poti sa-ti schimbi culoarea parului cu Photo Brush. Photo Instrument. Helicon Filter sau chiar Photoshop. dar trebuie sa te si pricepi. eu una ma descurc ff bine. stiu sa folosesc toate programele astea. :d. fundita?batting eyelashes