| adyandrei11 a întrebat:

Stie vreun satanist cum pot face pact cu diavolul?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ottus,, ia zi-le aici oamenilor, tu le ai cu 'astea'!

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Vine cu brigadata Ottus.
Impreuna cu hnfjsdkahguiqfhwup, sau cum dracu se scrie.
laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Sunt cam suspecti amandoi,, ori sunt din aceeasi secta, ori unul si acelasi, aflu eu cine ii 'poseda' pe astia doi, conturile lor sunt prea suspecte.

| Darkmagic a răspuns:

Stiu eu!
Te dezbraci la miezul noptii, (trebuie sa fii gol-golut, precum capul), aprinzi o lumanare in sufragerie si incepi:
"Oo, Preaputernice, Atoateintelegatorule, Degrabafacatorule de prosti, fa-ma pe mine, Adi cu igrec egalul tau, si radical din 11, indeparteaza de la mine Preaputurosule, toate nenorocirile ca: scoala, cartile sau munca si invata-ma barbut!"
O sa simti asa...o usoara mancarime.
Daca nu functioneaza bre putincredinciosule, scuipi de trei ori in sus, da' strasnic, (lucreaza bine si asta!), si incepi in jurul mesei un "Bucura-te Fecioara" si apoi un "Isaia dantuieste", da' de la coada la cap.
La ala sec, care te impinge sa faci "pact cu diavolul" pe TPU.
Fundoi? big grin

| ShaOfHatred a răspuns:

Pai ai nevoie de o carte speciala. In cartea aceea o sa scrie pasii pe care trebuie sa ii urmezi. Ai grija deoarece ca sa faci acel pact o sa ai nevoie de anumite chestii mai ciudatele sa zicem: sange, poate animale etc
In schimb poate sa-ti ceara multe, inclusiv sufletul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai inchei niciun pact, cauta-l pe Rumpelstiltskin.

| CdeMetal a răspuns:

Pizdus pulosus curus in penisusus balegus cacatus.
Spune asta si oficial ești satanist.

| MortalLama a răspuns:

Daca esti satanism modern sau Laveyan citeste: "The satanic bible" sau csuts pe net ritualuri sataniste.