| Z3ndog3 a întrebat:

Stiti cumva ce model este bricheta asta? Sau daca e de colectie? Da-ti un link daca o gasiti pe internet.
https://imgur.com/gallery/AH7Iawb

4 răspunsuri:
| Z3ndog3 explică (pentru Violleta2022):

Site-urile astea le-am gasit si eu dar nu reusesc sa gasesc modelul pe care il am eu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Z3ndog3):

Probabil este un model foarte vechi sau vreun unicat, facut manual, mai la incepurile lui, cand inca nu era faimos.
Fa mai multe poze, de aproape si de departe si pune-le pe site-ul oficial al lor, cerandu-le cateva informatii despre bricheta.

| andiceasu95 a răspuns:

Dupont lighter